Bohemia Hagrid

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice
Bernských salašnických psů

FCI

Bernese Mountain Dog Kennel

Kimi Bermondo Bohemia

* 19. 06. 2016   

HD -, ED -, OCD



Rodokmen

Doremis Cool Iceman MCD
(Sweden)
HD A, ED 0, OCD neg.
Champion of Bosnia and Herzegovina
Croatian champion

born 2011 - living
Kronblommas Macduff
(Sweden)
HD A, ED 0
Interchampion
Swedish champion
Norwegian champion
Danish champion

born 2010 - living
Odysseus
(Sweden)
HD A, ED 0, DM N/N
Interchampion
Europe winner
Nordic champion

AOD 9,4
Werner Wix Helge
(Sweden)
HD A, ED 0
Swedish champion
born 2003 - living
Fia
(Sweden)
HD B, ED 0
AOD 7,7
Kronblommas Isolde
(Sweden)
HD B, ED 0
Swedish champion
born 2008
Zanzebern Defender
(Australia)
HD A, ED 0
Australian champion
American champion
Swedish champion
Dutch champion
Canadian champion

AOD 8,10 (torsion)
Kronblommas Cherubino
(Sweden)
HD A, ED 0
AOD 7
Doremis Dubble-Nougat
(Sweden)
HD A, ED 0
Swedish champion
Norwegian champion
Finnish champion

born 2008 - living
Doremis Ubbefin
(Sweden)
HD A, ED 0
Interchampion
Swedish champion
Finnish champion
Nordic champion

AOD 9
Doremis Nalens Dandy
(Sweden)
HD B, ED 0
Swedish champion
Finnish champion
Nordic champion

AOD 8,3
Doremis Mixie Fin
(Sweden)
HD A, ED 0
AOD 11,4
Doremis Wanilla Brad
(Sweden)
HD A, ED
AOD 3,9
Maroussia Brad-Einarsson
(Finland)
HD A, ED 1
Finnish champion
AOD 8,5
Doremis Gleaming Proud Mary
(Sweden)
HD B, ED 0
Finnish champion
Swedish champion

AOD 9
Emma Bermondo Bohemia
(Czech republic)
HD A, ED
Slovenský šampión mladých,
Český Junior Šampion,
Klubový šampion mladých SKŠSP,
Český šampion
Slovenský šampion
Šampion ČMKU,
Klubový vítěz KŠSP 2012,
Národní vítěz 2012,
Národní vítěz 2013
Český grandšampion 2013
Slovenský grand šampion 2014
C.I.B

born 2011 - living
Barancourt van de Weyenberg
(Netherlands)
HD A, ED 0
Interchampion
European champion 2005
Danish champion
Dutch champion
German VDH champion
German SSV champion
Bundes sieger 2003+2004
European sieger 2004+2005

AOD 9
Herletta´s Nimbus
(Denmark)
HD C, ED 0
Swedish champion
Norwegian champion
Danish champion

AOD 11
Herletta´s Denver
(Denmark)
HD B,
Danish champion
AOD 7,5
Herletta´s Odine
(Denmark)
HD B
Danish champion
AOD 10
Doremis Ahsefin Pix
(Sweden)
HD A, ED 0
AOD 11,4
Doremis Tabasco Birkson
(Sweden)
Swedish champion
HD A, ED 0
AOD 11
Doremis New Honey Wix
(Sweden)
HD A, ED 0
AOD 10
Bagheera Bermondo Bohemia
(Czech republic)
HD B, ED 0
Slovenský junior šampión,
Český junior šampion,
Slovenský šampión,
Český šampión,
Český grand šampion,
Slovenský grand šampión,
Interchampion,

Vítěz Berlína 2008 mladých,
Grand Prix Slovakia Junior Winner 2008,
Landesjugendsiegerin Thuringen,
Vítěz SKV SKŠSP 2008,
Národní vítěz 2009+2010
Suka roka 2010 (SK),
Klubový vítěz 2011,
AOD 6,6
Werner Wix Hubert
(Sweden)
HD A, ED 0
Swedish champion
Norwegian champion

AOD 6 (died 2009- injured by moose)
Bernerdalens Nasdaq
(Sweden)
Swedish champion
AOD 8
Gangsterluvans Hätta Corleone
(Sweden)
HD A, ED 0
AOD 5
Blackie Santy Bazaltin
(Czech republic)
HD B, ED 1
Interchampion
Czech champion
Slovak champion
Slovak grandchampion
Champion of Romania

AOD 7
Wekerlei-Nagymedve Joker
(Hungary)
HD A, ED 0
Interchampion
Hungarian champion
Polish champion
Slovenian champion

AOD +8
Ema z Gemerskej polomy
(Slovakia)
HD B, ED 0,
Veteran champion
AOD 12,7